Skyscraper large
عضو ارشد حزب اعتماد ملى:

به خواسته‌ى مهدى کروبى به جبهه‌ى اصلاحات مى‌پیوندیم

98dfgh7fghfghرسول منتجب نیا از اعضاى ارشد حزب اعتماد ملى مى گوید مهدی‌ کروبی، دبیر کل زندانىِ این حزب، با شروع دوباره فعالیت‌های این حزب موافق است؛ به گزارش روزنامه اعتماد او گفته است: «ایشان چندبار از طریق پیغام‌هایی که به ما رسیده است اظهار موافقت کرده‌اند. می‌دانید که حزب اعتماد ملی تاکنون در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عضویت نداشت اما ایشان تاکید داشته‌اند که یک نفر به عنوان نماینده در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بفرستیم که ما هم وفق خواسته ایشان در نخستین جلسه فرد مورد نظر را به شورای هماهنگی معرفی می‌کنیم».

بنا بر این گزارش، حزب اعتمادملی درصدد است تا پس از موافقت مهدی کروبی، دبیرکل، فعالیت‌های حزب را دوباره آغاز کند. آنها اگرچه تمام بانک اطلاعاتی خود را از دست رفته می‌بینند اما در تلاش هستند تا با برگزاری جلسه رسمی شورای مرکزی اقدامات تازه‌یی را برای به سامان رساندن امور و فعالیت مجدد حزب صورت دهند. مقامات این حزب با ورود به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نقش پررنگ‌تری در انتخابات مجلس آتی خواهند داشت و با توجه به ساختار استانی خوبی که طی سال‌های گذشته تشکیل داده بودند، می‌توانند یکی از بازوهای تاثیرگذار جریان اصلاحات در شهرستان‌ها باشند تا آنها بتوانند در جریان انتخابات مجلس فضا را به نفع خود تغییر دهند.

آقاى منتجب نیا پیش از این به بستن راههاى فعالیت قانونى احزاب منتقد تاکید کرده بود؛ او با بیان اینکه استفاده از کلید واژه «فتنه» به ابزاری برای تسویه حساب و نان خوردن گروه‌هایی تبدیل شده است، گفته بود: صرف‌نظر از افرادی که محبوس و یا در حصر هستند، متاسفانه روی برخی از افرادی که آزادانه زندگی می‌کنند نیز علامت سوال‌هایی از سوی برخی گذاشته شده است. این مسئله ظلم بزرگی است چرا باید مقامات عالی کشور در این رابطه سکوت کنند. شیطنت‌هایی تحت عنوان انتصاب فتنه به برخی از شخصیت‌های کشور دیگر برای مردم قابل تحمل نیست.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرده بود: مسئولان کشور که دارای عقل سیاسی هستند، باید جلوی فتنه‌گری‌های واقعی این افراد را بگیرند، چراکه این اقلیت افرادی هستند که از عنوان فتنه برای تسویه‌حساب استفاده می‌کنند و به هر کسی که نتواند جیب آنها را پر کند، برچسب فتنه می‌زنند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large