Skyscraper large
مقام ارشد معاونت پارلمانی ریاست جمهوری:

در دولت قبلى، شتر را با بارش برده اند!

dfg456dfg44gمحمدرضا خباز که از مسئولان معاونت پارلمانی ریاست جمهوری است مى گوید: در دولت پیشین، شتر را با بارش برده اند.

 این نماینده اسبق مجلس که معاون امور تقنین این بخش از نهاد ریاست جمهوری است، در مصاحبه ای فاش کرده که در شرایطی که کشور تحت تحریم قرار داشته، افرادی از بانک مرکزی پول گرفته اند که گندم وارد کنند اما این کار را نکرده اند! 

این مدیر دارای مسئولیت در نهاد ریاست جمهوری با سایت خبرآنلاین مصاحبه کرده است؛ مصاحبه ای که هنوز منتشر نشده و تنها چند فراز از آن به خروجی خبرآنلاین راه یافته است. فرازهایی که به اندازه کافی تکان دهنده هستند. 

خباز در این گفت و گو می گوید: عده ای نانشان در دعواست. یعنی اگر کشور آرامش باشد و هرچیزی در جای خود قرار بگیرد آن ها دیگر به بازی گرفته نمی شوند. چراکه مایه ای ندارند. طبیعتا برای اینکه شرایط آرام نشود و آب همچنان گل آلود باشد که بتوانند ماهی بگیرند به این فضا دامن می زنند. 

وی در ادامه تصریح می کند: عده ای با امر شکستن تحریم ها مخالف هستند. مگر تحریم چه حسنی برای ما داشته که آن ها با این موضوع مخالف هستند. او از آنجایی که از تحریم سود برده است (ممکن است دولتی های دولت قبل باشند و ممکن هم هست که از میان مردم و در بازار باشند)، می داند که اگر تحریم بشکند و روال عادی کشور مسیر خود را بپیماید و هرچیزی در جای خود قرار بگیرد و پول های نفت به داخل کشور بازگردد، کاملا شرایط طبیعی می شود و در این شرایط طبیعی او نمی تواند بگوید که “من بروم و برای شما نفت بفروشم” و بعد هم آش را با جایش بخورد. 

خباز گفت: شتر را با بارش برده اند. قدیم ها می گفتند که آقا شتر را با بارش برده اند. ما که کوچک بودیم می گفتیم مگر شتر چقدر بار می برد. می گفتند صد من. هر من سه کیلو است. بعد به خودمان می گفتیم یعنی یک شتر را با ۳۰۰ کیلو بار بردند؟ چه دزد قهاری بوده است. حالا یکی از کارهایی که اتفاق افتاده است این است که یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن گندمی را که پولش را از بانک مرکزی گرفته اند، نه گندم را وارد کرده اند و نه پول را پس داده اند. شترهای امروزی که دیگر شتر نیست بلکه کشتی های غول پیکر است. آن ها از اینکه کشور آرامش پیدا کند ناراحت هستند. آن ها همیشه در تنور اختلاف و بر هم زدن اوضاع کشور می تابند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large