Skyscraper large

پس ما چه نام داریم؟!

65dfg4e5rt4er5t4r - محمد نورى زاد - mohamad noorizad

محمد نوری‌زاد

یک: جناب صدیقی ای که تا این اواخر حجة الاسلام بود و اخیراً بضرب یک بخشنامه ی سراسری، به کسوت آیت اللهی فرو شده است، دیروز در خطبه های نماز جمعه افاضه فرموده اند: علت اصلی افزایش تحریم ها، فتنه ی ۸۸ بود، و نه مسأله ی هسته ای! می گویم: ایشان بدک نمی شود اگر این دروغ متعمدانه و ناجوانمردانه اش را از سرسرای بیت رهبری بیاویزد تا آیندگان بدانند چه جماعتی در چه هیبتی برای بقای یک نظام هردمبیل، چه کوشش ها که نکرده اند و چه عرض و طول ها را بهم نپیوسته اند. آیات قرآن را بگو که قرن ها فغان برآورده اند: حق را بگویید اگر چه به زیانتان انجامد. یا به زیان پدر و مادرتان. و یا به زیان خویشاوندانتان. 

دو: جناب حجة الاسلام علیرضا پناهیان که در حسرت آیت اللهی می گدازند و عمدتاً اراده ی سخن از کف می دهند و لطیفه ها می پردازند، چندی پیش سخنانِ درر باری بر زبان آورده اند بیا و بنگر! چه فرموده اند؟ این که: آمریکایی ها با ما مثل برده های بدبخت بر خورد می کنند. از دولت می خواهم به دیپلمات های ایرانیِ ساکن در غرب، به دلیل تحمل شرایط خطرناکِ آنجا، از جمله حمایت غربی ها از آدمخوارها، حق توحش در نظر بگیرد و حقوق بیشتری را به این دلیل به آنها پرداخت کنند. 

من می گویم: اگر آمریکایی ها بنا به همین دلایل وحشی اند، خود ما آیا با بر کشیدن جماعتی به اسم آخوندک های هتاک و بد دهن همچون خاتمی و علم الهدی و همین جناب پناهیان، و گسیلِ جماعتی فحاش و سینه چاک همچون شعبون بی مخ های بسیجی به درِ خانه ی معترضان، و گله گون کردنِ بسیاری از نمایندگان و قاضیان و دولتیان، و در انداختن هیولاهای دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی به جان متهمان و معترضان و زندانیان، چه نام داریم و دیگران برای تحمل ما چه مقدار اضافه حقوق باید دریافت کنند؟

 


  • وبسایت نویسنده
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large