Skyscraper large
فرافكنى سپاه پس از افشاى فساد گسترده دولت نهم و دهم:

احمدى نژاد گزینه سپاه نبود!

6x54fsd4f4d

آنا اشراقی

شش ماه پس از پایان دولت محمود احمدى نژاد، گویا سپاه تازه به یاد آورد وى گزینه سپاه نبوده؛ زیرا همزمان با افشاى فساد گسترده در دولت نهم و دهم، حالا سخنگوی سپاه پاسداران می‌گوید که احمدی‌نژاد گزینه سپاه نبوده است. 

به گزارش اعتماد، رمضان شریف گفته است که عملکرد دولت اصلاحات موجب انتخاب محمود احمدی‌نژاد و عملکرد دولت احمدی‌نژاد باعث انتخاب حسن روحانی شده است. مسوول روابط عمومی سپاه  گفت: سپاه و بسیج مولود انقلاب است و هر جایی که احساس کند مشکلی یا مساله‌یی وجود دارد، حرف خودش را در مواقع لزوم می‌زند. 

ادعاى “حمایت سپاه از خاتمى” 

به گزارش فارس، سردار رمضان شریف در نشستی با عنوان نقش رسانه و روابط عمومی در کارآمد نشان دادن نظام اسلامی و مقابله با عملیات روانی دشمن با بیان اینکه احمدی‌نژاد گزینه سپاه نبوده است، گفت: هر دولتی که کار و تلاش صادقانه انجام دهد، مورد اقبال مردم خواهد بود و صرفا عملکرد دولت اصلاحات، انتخاب احمدی‌نژاد بود.

 او همچنین با اشاره به روی کار آمدن دولت روحانی گفت: عملکرد احمدی‌نژاد نیز باعث انتخاب روحانی شد و این سیر در آینده نیز با قضاوت و انتخاب مردم ادامه خواهد داشت. 

شریف با این ادعا که “ما پای آقای خاتمی ایستادیم و از همه مدیران آن به غیر از وزیر ارشاد حمایت کردیم”، گفت: سپاه خودش را ذیل رهبری می‌داند و با این رویکرد که دولت روحانی اقدامات خود را در محوریت رهبری داشته باشد، سپاه نهایت همکاری را می‌کند.

اظهارات سردار شریف در حالى است که سپاه به صورت رسمى در انتخاب محمود احمدى نژاد دخالت کرده و اعضاى این نهاد نظامى به سود او سخنرانى کرده اند و در دولت وى از وزیران تا فرماندارى ها و استاندارى ها سهم ویژه اى داشتند. 

ستایش از صدا و سیما و «افسران رسانه» 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه طی ماه‌های گذشته برخی پمپاژهای تخریبی علیه سپاه در حوزه سازندگی را شاهد بودیم، گفت: با این وجود به خاطر درک روحانی از مسائل، خواست برخی بی‌اثر ماند. او گفت که «حرف‌های بچه‌گانه‌یی که بعضا در سایت‌ها زده می‌شود، نظام را اداره نمی‌کند، از اقدامات اطلاع‌رسانی رسانه ملی با همه بضاعت موجود قدردانی کرد». 

وى افزود: اگرچه ممکن است این رسانه اشکالاتی را هم داشته باشد، لیکن نباید خدمات صدا و سیما را در این عرصه نادیده بگیریم. او با اشاره به اینکه دشمنان با تمام وجود جنگ روانی را علیه نظام اسلامی به راه انداخته اند، گفت: نباید تحت عملیات روانی دشمن قرار بگیریم. 

سخنگوی سپاه پاسداران همچنین نیاز امروز نظام اسلامی را افسران رسانه‌یی دانست و گفت: اکنون میدان نبرد میدان رسانه است و گزارشگر، مستندساز و تحلیلگر خوب افسران این میدان هستند و فضای جدید افسران جدید و خاص خود را می‌طلبد. 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large