Skyscraper large
همسران سرداران شهيد حاج همت و باكرى:

کسانی که قدرتشان را از خون همسران ما گرفتند حتی یک بار دلیل اعتراض ما در ٨٨ را نپرسیدند

df89g777fژیلا بدیهیان (همسر سردار شهید حاج ابراهیم همت) و فاطمه چهل امیرانی (همسر سردار شهید حمید باکری) در نامه ای به صادق آملی لاریجانی با تاکید بر اینکه “ما سوءتفاهم نیستیم” هشدار دادند: کیفر خواست بر علیه خودتان که اگر در دادگاه‌های دنیایی برگزار نشود، یقینا در دادگاه عدل الهی بر پا خواهد شد، سنگین‌تر نکنید. دشمن را آنکس پر رو کرد که ۸ سال به شعور مردم توهین کرد.

 رییس قوه قضاییه به تازگى در جمع مسئولان عالی قضایی با اشاره به اظهارات اخیر محمد رضا خاتمى درباره گذشت از ظلم سال ٨٨ گفت: «متأسفانه برخی از کسانی که در فتنه دخیل بودند و برای راه‌اندازی جریان‌های فتنه در کشور اتاق فکر تشکیل دادند، ادعا می‌کنند از ظلمی که به ما شده است می‌گذریم که در پاسخ به آنان باید گفت پررویی و بی‌حیایی هم حدی دارد؛ شما با دشمنان این کشور هم صدا شدید، با دشمنان این کشور هم‌نوا شدید و حالا ادعا می‌کنید بر شما ظلم رفته است؟ ظلمی که شما بر نظام و مردم روا داشتید، هیچ وقت فراموش شدنی نیست».

اکنون همسران سرداران شهید سالهاى جنگ در نامه ی خود که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده اند نوشته اند: «بهتر است دوباره یادآوری کنیم جایگاه انسانیت جناب میرحسین و رهنورد و کروبی و همهٔ انسان‌های صادق که در حبس هستند، در پیش ما محفوظ است. کاری که آن‌ها کردند فتنه نبود بلکه مثل یک پدر و مادر، مردم را در دل یک کشور نگه داشتند. بگذریم از تمام کسانی که قدرتشان را از خون همسران ما و با یتیمی فرزندانمان کسب کرده‌اند حتی یک بار دلیل اعتراض ما را سوال نکردند».

در این نامه آمده است:

به نام خدا

آقای لاریجانی رییس قوهٔ قضاییه

نمی‌دانیم با آنهمه علمی که ادعا دارید، وقتی خطابه می‌خوانید، چگونه کلمات را انتخاب می‌کنید و تحویل مردم می‌دهید؟ واقعا تصورتان از مردم چیست؟ البته که اعتراضات ۸۸، سوء تفاهم نبود. بگذریم که شما نمی‌خواهید واقعیت را قبول کنید. و با وصل کردن این حرکت به آمریکا و اسرائیل در یک کشوری که ادعای انقلابی بودن دارد، می‌خواهید صورت مسئله را پاک کنید. نمی‌دانیم شاید اگر ما هم جای شما بودیم و در تمام زندگی به قول عوام آب در دلمان تکان نمی‌خورد. به موقع درس می‌خواندیم به موقع لذت زندگی که هدیه خداوندی است، می‌بردیم. با خیال آسوده فرزندانمان را سر و سامان می‌دادیم، همین حرف‌ها را می‌زدیم، تا خوابمان آشفته نشود.

با زبانی که برایتان قابل درک است، عرض می‌کنیم ما سوءتفاهم نیستیم.

کیفر خواست بر علیه خودتان که اگر در دادگاه‌های دنیایی برگزار نشود، یقینا در دادگاه عدل الهی بر پا خواهد شد، سنگین‌تر نکنید. با قبول نکردن واقعیت، امثال جناب عالی بهانه به دست دشمن دادید. دشمن را آن کس پر رو کرد که ۸ سال به شعور مردم توهین کرد.

بهتر است دوباره یادآوری کنیم جایگاه انسانیت جناب آقای مهندس میرحسین موسوی و خانم دکتر رهنورد و آقای کروبی و همهٔ انسان‌های صادق که در حبس هستند، در پیش ما محفوظ است. کاری که آن‌ها کردند فتنه نبود بلکه مثل یک پدر و مادر، مردم را در دل یک کشور نگه داشتند. بگذریم از تمام کسانی که قدرتشان را از خون همسران ما و با یتیمی فرزندانمان کسب کرده‌اند حتی یک بار دلیل اعتراض ما را سوال نکردند!!

اگر کسی به ایشان دسترسی دارند این نامه را در اختیارشان قرار بدهند تا به مراحل قانونی عمل کرده باشیم.

ژیلا بدیهیان (همسر شهید حاج ابراهیم همت)
فاطمه چهل امیرانی (همسر شهید حمید باکری)
پنجم دی سال ۹۲

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large