Skyscraper large

بازداشت هزاران “بدحجاب” در استان فارس!

87u4y5t52tفرمانده پلیس استان فارس از بازداشت پنج هزار و صد نفر به دلیل بدحجابی خبر داد.

به گفته وى از ابتدای سال تاکنون پنجاه هزار و نهصد نفر در این استان “تذکر لسانی” گرفته اند. 

به گزارش فارس، سیروس سجادیان افزود: در بازدید از ١٩١ کیوسک مطبوعاتی در سطح شیراز به ٧٢ نفر تذکر و از ٣٩ نفر تعهد اخذ و ١١ کیوسک پلمپ شد. 

این دکه‌های روزنامه‌فروشی در پوشش فروش اقلام فرهنگی، اقدام به توزیع بیش از ٣ هزار و ١٧۴ لوح فشرده، ٨١٠ بسته ورق، ۶ هزار و ٨٠٠ قلم داروی غیرمجاز، دو رسیور ماهواره و مقادیری مواد مخدر کرده بودند. 

وی افزود: در ماه رمضان ۴ هزار و ٩٨٠ واحد صنفی در سطح استان فارس مورد بازدید قرار گرفت و افرادی که شئونات این ماه مبارک را رعایت نمی‌کردند، یک‌هزار و ٣۶ نفر بودند که در همین راستا ۴٢ واحد صنفی پلمب و ١٢ نفر دستگیر شدند. 

چندى پیش و همزمان با آغاز تابستان یک مقام ارشد نیروی انتظامی، با هشدار درباره برگزاری هرگونه گردهمایی و شادمانی در پارک ها، از “رصد قرارهای فیس‌بوکی در پارک‌ها” خبر داد و گفت: رصد شبکه‌ها در حال انجام است و برخوردها در فضای مجازی و سایبری انجام می‌شود. پلیس در مواردی که احتمال می‌دهد، پیشگیر‌ی‌های لازم را انجام می دهد.” 

معاون اجتماعی ناجا نیز درباره قرارهای فیس‌بوکی در پارک‌ها همانند آب‌بازی در پارک آب و آتش، گفت: رصد شبکه‌ها در حال انجام است و برخوردها در فضای مجازی و سایبری انجام می‌شود. پلیس در مواردی که احتمال می‌دهد، پیشگیر‌ی‌های لازم را انجام داده، اما با افزایش فهم و درک جوانان، امیدواریم چنین اتفاقات مشابهی نیفتد.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large