Skyscraper large
گزارش احمدی‌نژاد از كارنامه دولت:

هیچکس نتوانسته از حرفهایم خلاف واقع در بیاورد

6d5f4hgsdfمحمود احمدی نژاد روزگذشته ادعا کرد «تا به حال یک نفر نتوانسته است از حرفهای او تناقض و خلاف واقع در بیاورد». وى در بازدید از صدا و سیما به تشریح عملکرد ٨ ساله دولت خود پرداخت و افزود: ”بیشترین کمک‌ها به مطبوعات در دوره او صورت گرفته ” و “هیچ‌کس به دلیل مخالفت با دولت از حقی محروم نشده است”. 

احمدی‌نژاد بدون توضیح درباره تناقضهای رفتاری دولت خود گفت: دولت از ابتدا با یک نظریه جامع و روشن و یک برنامه عملیاتی کار خود را شروع کرد و من می‌خواهم عرض کنم در طول این هشت سال حتی یک روز و یک ساعت نبود که ما ندانیم چه کار باید کنیم و در واقع ما در طول این هشت سال در یک چارچوب برنامه معین فعالیت کردیم و دولت مطلقا کار پراکنده‌ای نکرد. مثلا اگر در جلسه‌ای گفتم به رسانه ملی اعتماد دارم، این صحبت در یک چارچوب نظریه و برنامه عملیاتی دولت بیان شده است و به همین خاطر می‌خواهم بگویم که کارها هدفمند بوده است. 

احمدی‌نژاد با ادعای اینکه اینکه “بیشترین کمک‌ها به مطبوعات در این دوره صورت گرفته است”، گفت: دولت همه را دوست داشته و خدا شاهد است من حتی مخالفان خود را نیز دوست دارم، ما سعی کرده‌ایم که به همه احترام بگذاریم و دولت تلاش کرده که با همه حتی با دشمنان خود نیز با صداقت برخورد کند. 

وی با بیان اینکه “هیچ‌کس به دلیل مخالفت با دولت از حقی محروم نشده است”، اظهار کرد: بیشترین سطح ارتباط با توده‌های مردم در دولت برقرار شد و اگر یک روزی بخواهم این خاطرات زیبا را که در ارتباط با مردم داشته‌ایم، بنویسم، شاید به اندازه عمر دولت باید بنشینم و بنویسم.

وی با بیان اینکه “دولت محرم اسرار مردم است”، گفت: مثلا از یک دختر که خاطرخواه پسری بوده و رویش نمی‌شده این موضوع را بیان کند و از ما برای این حل این مساله کمک می‌خواسته تا دیگر مسائل، در نامه‌هایی که مردم به دولت نوشته‌اند، وجود دارد. در نامه‌ها مردم اسرار زندگی‌شان را روی کاغذ می‌آورند، مشکلات زندگی‌شان را بیان می‌کنند و برای حل این مشکلات کمک می‌خواهند. وظیفه دولت اسلامی است که محرم اسرار مردم باشد.

احمدی‌نژاد اضافه کرد: برخی فکر می‌کنند وقتی ما می‌گوییم امام زمان، احساساتی می‌شویم و این حرف را می‌زنیم و برخی هم وصله‌های دیگری را به ما می‌چسبانند در حالی که متوجه نیستند هم‌اکنون موضوعات نخبگی دنیا در مرز اندیشه‌های جهانی چیست. ما یک دنیای زیبا به جهان عرضه کردیم و معتقدیم اگر این اندیشه صادقانه صحیح و بدون پیرایه به دنیا معرفی شود، اکثریت قاطع هفت میلیارد به سمت آن گرایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه “تلاش برای استقرار حکومت موعود محور مشترک همه بشریت است”، افزود: برنامه ما اصلاح جهان با حاکمیت حکومت جهانی است و این اندیشه حتی برای ثروتمندان و قدرتمندان جهان هم کاربرد دارد، چراکه آنها هم بالاخره یک روزی می‌میرند و باید کمال پیدا کنند. به همین دلیل است که عرضه اندیشه توحیدی عمومیت دارد و البته ما باید از بزرگترها شروع کنیم و من در همین راستا به بوش نامه دادم. 

احمدی‌نژاد افزود: برخی فکر می‌کردند نامه دادن ما به بوش کار سیاسی است. به خدا سیاسی نبود. البته هر کار دینی و آرمانی سیاسی است اما من تمام آن نامه را با وضو نوشتم و نیتم این بود که خدای بزرگ در این نامه هدایتی قرار بدهد و بعدش هم گفتم که اگر نپذیرفت، آنچه شایسته است انجام شود، که البته او نپذیرفت و دیدیم چه شد. 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه “تا به حال یک نفر نتوانسته است از حرفهای من تناقض و خلاف واقع در بیارود”، اظهار کرد: امروز بحث جایگزینی حکومت جهانی در دنیا مطرح است و این بحث، بحث روز دنیا قلمداد می‌شود و همه به موعود فکر می‌کنند. مهم نیست که مخالف یا موافق داشته باشد بلکه مهم این است که راجع به آن بحث می‌کنند و استکبار جهانی هم به خوبی آثار طرح این بحث را می‌دانند. هم‌اکنون صدها فیلم علیه مهدویت ساخته می‌شود که عمده فیلم‌ها در این هشت سال اخیر ساخته شد. آنها تلاش کردند که ما نیویورک نرویم و گفتند خطر دارد ولی ما گفتیم اگر با دو حرف کارمان را انجام ندهیم در واقع یک فرصت تاریخی را از دست داده‌ایم. 

احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: یکی از مصاحبه‌گرها در نیویورک هست که خیلی بدعُنق و صهیونیست است. وقتی رفتیم و همه با ما مصاحبه کردند، او حاضر به مصاحبه نشد ولی آخرش ماند و التماسمان کرد اما من از آنجا که دل‌رحم هستم گفتم که بیاید بعد هم فحش و ناسزا گفت و همین به دلیل دوستان من به او اجازه ندادند که مصاحبه کند که البته من راضی نبودم.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large