Skyscraper large

این همان آراء دزدیده شده سال ٨٨ است

qsdfqsfqs

امیرحسین جهانشاهى

مردم ایران با عزمی راسخ و مطمئن تر از گذشته در مقابله با خواسته‌های حاکمیت،‌ فصل تازه‌ای را در تاریخ مبارزاتشان آغاز نموده اند و تردیدی نیست که پیروزی ملت ایران در انتخابات ۲۴ خرداد، براى حاکمیت و بویژه سید علی خامنه ای بسیار تلخ و پر معنی می باشد. 

رأی هایى که شمارش شدند همان آراء دزدیده شده در سال ٨٨ هستند که با ۴ سال پافشارى مردم و فدا کردن جان ها و تحمل رنج ها و حصرها و زندان ها، سرانجام خود را بر حکومت تحمیل کردند. این نشانه بلوغ سیاسی مردمی است که با تأمل و درایت در راستای احقاق حقوق شان قدم به پیش میگذارند. 

پیام ملت ایران به رئیس جمهور جدید آن است که دولت بعدی برخلاف دولت ۸ سال گذشته، از لجاجت در برنامه هسته ای و ادامه سیاست‌های جنگ طلبانه که اقتصاد مملکت را در اثر تحریم های شدید بین‌المللی ورشکسته نموده، دست بردارد و تمام تلاش دولت خود را به جلوگیری از فاجعه اقتصادی که اکنون در انتظار ملت ایران است،‌معطوف کند. 

موج سبز ضمن تأکید بر ضرورت تغییر ساختار سیاسى ایران، تمام امکانات و شبکه‌های خود را در هفته های اخیر در راستای کمک رسانی به نماینده منتخب «اپوزیسیون داخلی» بسیج نموده،‌ و امیدوار است که سیر تحولات سیاسی در ماه های آینده، شامل توجه دولت جدید به آزاد سازی زندانیان سیاسی (بویژه رفع حصر از آقایان موسوی و کروبی) و تلاش برای عادی سازی روابط خارجی ایران گردد، تا دستی که بسوی رئیس جمهور منتخب مردم دراز شده، پس گرفته نشود.

 


  • پیام بنیانگذار موج سبز درباره پیروزى نامزد اصلاح طلبان در انتخابات
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large