Skyscraper large
كارنامه رسواى دولت و فرافكنى اصولگرايان

جلیلى هم به احمدى نژاد رأى نداده بود!

s89er654qgt3es

آنا اشراقی

این روزها هیچکس مسئولیت رفتار احمدى نژاد را نمى پذیرد؛ حتى آنانکه او را به قدرت رسانده اند. در مناظره ها همه از دولت او به بدى یاد مى کنند و در نقش منتقد او ظاهر مى شوند. این بار وحید جلیلی، برادر نامزد جبهه پایدارى که اعضایش از بزرگترین هواداران دولت نهم و دهم بوده اند گفته است: «نه خودش و نه برادرش سعید، در انتخابات ۸۴ به احمدی‌نژاد رای‌ نداده‌اند». 

وحید جلیلى که مدیریت “دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی” را بر عهده دارد با بیان اینکه وصله‌هایی همانند ارتباط سعید جلیلی با جریان‌های انحرافی به وی نمی‌چسبد و طراز جلیلی از این حرف‌ها بالاتر است، افزود: “جلیلی تاکنون به هیچ گروه یا جناحی وابستگی نداشته است و در این راستا می‌توان به این امر اشاره کرد که عضو هیچ حزبی و یا جناجی نبوده است”. 

به گفته این فعال سیاسی “این طبیعی است زمانی که کسی در حال مطرح شدن است وی را تخریب می‌کنند و بعضا برخی‌ها خود را به آن شخص نزدیک می‌کنند و از نام او هزینه می‌کنند”. مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه نه خودش و نه سعید جلیلی در انتخابات ۸۴ به احمدی‌نژاد رای نداده‌اند، افزود: “ارتباط جلیلی با احمدی‌نژاد همواره ارتباطی معتدل بوده است”. 

وى با بیان اینکه هستند دلسوزانی که از او و برادرش می‌خواهند که در راستای جذب رای بیشتر شعارهای زودبازده‌تری را بیان کنند، افزود: این در حالی است که جلیلی مخالف پمپاژ شعاری و وعده‌های زودگذر است. 

وی ادعا کرده بود: “سعید جمعه شب در مناظره هشت کاندیدا برخی از برنامه‌های اقتصادی خود را شرح می‌دهد و این در حالی است که وی از یکی تیم‌های زبده اقتصادی در کنار خود بهره می‌گیرد که در بین آنها اساتید مطرحی دیده می‌شوند”. هرچند سخنان جلیلى در برنامه دیشب با طرح کلیات گذشت. 

جلیلی با بیان اینکه برادرش هیچ گاه جناحی و باندی عمل نمی‌کند افزود: “هستند همکلاسی‌ها و هم‌ دوره‌های وی که به دلیل عدم توجه او به خواسته‌هایشان برای احراز پست و سمت، به مخالفان سرسخت وی تبدیل شده‌اند و این نشان از قانونمندی جلیلی دارد”.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large