Skyscraper large
نماينده ولى فقيه در كيهان:

حرفهاى احمدی‌نژاد بلوف، پوچ و بی‌پایه است

gh6c8j4y

عکس از رسا

اظهارات احمدى نژاد در خوزستان، خشم حسین شریعتمدارى را برانگیخت؛ نماینده ولى فقیه و مدیر مسئول کیهان در سرمقاله امروز این روزنامه نوشت که ادعاهاى احمدى نژاد پوچ و بى پایه است و در افشاگرى هایش بلوف مى زند. 

احمدى نژاد در سفر اخیرش به خوزستان گفته بود:«می گویند باهات برخورد می کنیم!… شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید… اگر گوشه ای از پرونده شما را بالا ببریم دیگر جایی در بین ملت نخواهید داشت»! 

حسین شریعتمدارى در واکنش به این اظهارات پرسید که «اگر ادعاى شما درباره لیست کذایی ٣٠٠ نفره مفسدان اقتصادی که هیچ وقت نشانه ای از آن ندادید، پوچ و بی پایه نیست، چرا نام و نشان آنها را اعلام نمی کنید؟!» وى افزود: «خودداری شما از انتشار آن [افشاگرى ها] تنها دو علت می تواند داشته باشد. اول؛ آن که بلوف زده اید و این ادعا نیز چیزی شبیه لیست کذایی مفسدان اقتصادی است! و دوم این که از افشاگری متقابل آنها نگران هستید». 

نماینده ولى فقیه در کیهان ادبیات احمدى نژاد را «ناپسند» خواند و نوشت:  «تجربه ٣۴ ساله انقلاب به ما آموخته است اینگونه ادعاها معمولا از سوی کسانی مطرح می شود که از افشای برخی مسائل پشت پرده خود نگران هستند». وى افزود: «اگرچه هویت افشا شده برخی از اطرافیان حضرتعالی و حمایت بی چون و چرای شما از آنها تا حدودی علت نگرانی احتمالی شما را قابل فهم می کند! ولی تقصیر خودتان است که به آنها چسبیده اید». 

شریعتمدارى همچنین خطاب به احمدى نژاد نوشت: «راستی اگر ادعای شما واقعیت دارد، چرا از آن برای «گروکشی» استفاده می کنید؟! و می فرمایید در صورتی که آنها- یعنی همان جریان مورد ادعای شما- علیه جنابعالی کاری بکنند، شما هم پرده ها را بالا می زنید! اگر اسناد شما صحت دارد دلیلی ندارد که آن اسناد را پنهان نگه دارید! ملک شخصی شما که نیست. متعلق به ملت است و باید پیگیری شود. ولی خودداری شما از انتشار آن تنها دو علت می تواند داشته باشد. اول؛ آن که بلوف زده اید و این ادعا نیز چیزی شبیه لیست کذایی مفسدان اقتصادی است! و دوم این که از افشاگری متقابل آنها نگران هستید! آیا دلیل دیگری هم می تواند وجود داشته باشد؟!». 

نماینده ولى فقیه در پایان این یادداشت از احمدى نژاد خواست در ماه های آخر مسئولیت خود دستاوردهایش را ضایع نکند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large