Skyscraper large

هوسبازی دولتی در اینترنت ملی

شهاب عموپور

«از کاربران سایت خواهشمندیم، اگر خانمِ مطلقه ی یائسه ی آبرومندی را در شهر و استان خود می شناسند که تمایل به همکاری با این مرکز داشته باشد، واسطه ی خیر شوند و ما را به هم معرفی نمایند. لطفا مبلغ مهریه را متناسب با شرایط استانِ خود با ایشان مطرح بفرمایید».

 این مرکز که قرار است «زنان مطلقه ی  یائسه ی آبرومند» به آن معرفی شوند، نه مرکزی است که در منشاء فساد در دنیا که احتمالا «آمریکا» باشد، قرار دارد و نه دستهای «رژیم غاصب صهیونیستی» در پدید آمدنِ آن نقش داشته و نه «معاندان و مخالفانِ مزد بگیر جمهوری اسلامی در اروپا» آن را راه‌اندازی کرده اند؛ این مرکز، «مرکز رسمیِ ازدواج موقت» است که مدعی ست آدرس مجازی خود را در «ستاد ساماندهی وزارت ارشاد» به ثبت رسانده و با توسل به آیاتی از «قرآن کریم»، سعی در «به هم رسانیدنِ قلب ها و فراهم آوردن آرامش در بین شان» می کند.

 ”ابراهیم فیاض”، استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران که از حامیان رئیس دولت ایران “محمود احمدی نژاد” و از موافقان گسترش طرح “حجاب” در ایران نیز هست می گوید:«زمانی که پیامبر می فرمایند “النکاح فطرتی” و در یک روایت دیگر می فرمایند “النکاح سنتی”، سنت پیامبر مطابق با فطرت است. مقصود از “نکاح” صرفا “ازدواج” نیست بلکه “غریزه جنسی” است».

 گویا ازدواج می تواند تا حد پاسخگویی به نیاز جنسی تقلیل یابد و راه آسوده تر آن نیز “ازدواج موقت”، یا همان “صیغه” است که هم مجوز شرعی آن موجود است و هم دستگاه های دولتی همانند “وزارت ارشاد” می توانند در جهت گسترش آن یاری کنند، تا بدان جا که «دختران و زنانِ بیوه و مطلقه، از جوان و شاداب گرفته تا یائسه ی آبرو دار» بتوانند با «مرکز رسمی ازدواج موقت صیغه همسریابی تهران» ارتباط برقرار کنند و مشخصات جسمی و روحیِ خود، از قد و وزن و مشخصاتِ اندامی گرفته تا میزانِ چست و چالاکی و شادابی و مدت زمان مورد نیاز خود برای به ارضاء رساندنِ مردانِ احتمالا پُر شتاب و دستپاچه را اطلاع رسانی کنند.

 ۵۰ هزارتومان، تعرفه ی آشنایی دو قلب است که سهم مرکز اتصال قلب هاست و مهریه ای هم به صاحب قلب زنانه تعلق می گیرد که زیر صد هزار تومان است و اندیشیدن به این که منظور از مهریه هایی با چنین رقم های ناچیز و بر حسب ساعت های محدود، چیست و یافتنِ واژه ای که به جای “مهریه” در ذهن ها می نشیند، کار چندان دشواری نیست.

 سردار “احمدی مقدم” فرمانده کل نیروی انتظامی کشور، بارها تاکید کرده که «اینترنت، ابزار جاسوسی غرب است» و بسیاری از هم کیشان او متفق القول شده اند که «اینترنت و شبکه های اجتماعی، فساد انگیزند و عامل ترویج بی بند و باریِ اخلاقی» و کیست که نداند «اینترنت ایران در حال “ملی” شدن و قطع ارتباط با جهان خارج است» و کیست که نبیند «آدرس ده ها و صد ها سایت اینترنتی سیاسی و اجتماعیِ خبر رسان، سال هاست که در ایران فیلتر می شوند» و کیست که به تازگی نشنیده باشد «استفاده از فیلتر شکن، حرام است»؛ اما “وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران” به مراکز و سایت هایی اجازه اطلاع رسانی و قابل به دسترسی بودن می دهد که به روایتِ موثق یا ناموثقِ تاریخی، توصیه پیامبر اسلام به مُتعه را تبلیغ می کنند.

“ابراهیم فیاض” می گوید: «شما مساله ی ازدواجِ به موقع را حل کنید، باقیِ مشکلات حل می شود» و در جای دیگر می گوید: «متاسفانه زنان شرکای جنسی متعددی دارند» و مسئولان دولتی نیز به احادیث پیامبر اسلام استناد می کنند و ازدواج های موقت و یکی دو ساعته را در مراکز شهری و سایت های مجازی ای که بنا بر شنیده ها توسط برخی درس خوانده های حوزه های اسلامیِ کنونی هدایت و کنترل می شوند، گسترش داده و به آنها اجازه ی تبلیغ رسمی می دهند.

در صدر اسلام، بسیار بودند زنانی که شوهر شان در جنگ از دست رفته بود و بر حسبِ اوضاع زمانه، ترجیح بر آن می دادند که زوجه ی چندمِ مردِ دیگری باشند و بی پناه نمانند و البته، ایرانِ امروز نیز انگار بی شباهت به آن دوران نیست؛ چراکه آمارها خبر می دهند، زنانِ جدا شده از شوهر بسیار اند و آمار جدایی های رُخ داده در سالِ ۱۳۹۰ خورشیدی به بیش از ۱۴۲ هزار مورد رسیده و در این بین، زنانِ ۲۵ تا ۲۹ ساله، بیشترین میزانِ جدایی ها را داشته اند.

برخی از آنها را در سایتِ مرکز برشمرده و با چنین توصیفاتی می توان یافت: «۲۵ ساله، مطلقه، قد ۱۷۴ سانتی متر، عقد یک ساعته، (ارضاء جنسی) بدون هر نوع دخول، می توانم جا تامین کنم، …».

مشاوران فکری دولت در گفته های شان “حجاب” و نه “بی حجابی” را «عامل نشاط جنسی» و «عامل تحریکِ تخیل جنسی» می دانند و از آن حمایت می کنند و «اینترنت ملی» ساخته و پرداخته ی تفکراتِ مسئولان دولت کنونیِ ایران، در راه است و سایت های مجازِ وطنی نیز در آن فراوان خواهند بود.

یکی از آنها «سایت مرکز رسمیِ ازدواج موقت تهران» است و فقط کافی ست که به دستور العملِ مسئولانه ی آن، به هنگام ورود به سایت توجه و عمل کنید:

«آقایان، قبل از تماس مشخصاتِ خانم ها را مطالعه نمایند و پس از در نظر گرفتنِ مهریه و سایرِ شرایط، شماره کاربر مورد نظر را انتخاب و به صورتِ زیر عمل کنند:…».

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large