Skyscraper large

حریم شخصی ما کجاست؟

حسین زمان

رئیس پلیس کشور اعلام نموده طبق قانون خودرو حریم شخصی نیست . بهتر است طبق قانون مشخص کنند کجا حریم شخصی هست ؟ آیا اطلاعات داخل تلفن همراه و نوت بوک من هیچکدام شخصی نیست ؟

نمیدانم تا بحال ولو موقت بازداشت شده اید یا نه که البته مطمئنم اکثرا برای یک بار و بصورت موقت شده اید . اولین کاری که میکنند این است که تلفن همراه و کامپیوتر نوت بوکتان را می گیرند و شروع میکنند به گشتن درون این لوازم شخصی تا شاید بقول خودشان موردی پیدا کنند. پس نتیجه میگیریم کامپیوتر شخصی در واقع شخصی نیست و تلفن همراه شما نیز یک وسیله شخصی به حساب نمی آید.

به راحتی اگر شده با استفاده از پشت بام همسایه ، عملیات پارتیزانی و هر روشی برای ورود به فضای پشت بام منزل شخصی شما وارد میشوند تا دیش های ماهواره را جمع کنند و در اکثر مواقع بدون طی مراحل قانونی و حتی نشان دادن یک برگه مجوز. به این ترتیب به نظر می رسد فعلا پشت بام منازل هم حریم شخصی نیست و گویا اصولا این برنامه های ماهواره ای نیستند که باعث اشاعه فحشا میشوند بلکه خود دیش ها هم فساد و فحشا منتشر میکنند البته همه میدانیم این آنتن ها همه آنتن های گیرنده اند و نه فرستنده.

میتوان اینگونه نیز نتیجه گیری کرد که چون احتمالا به قول اجنبی ها دیفالت اخلاقی default (پیش فرض) همه ما مردم ایران مفسده جویی و هرزه گی است بنابر این وجود دیش روی پشت بام یعنی داشتن گیرنده ماهواره در خانه و این یعنی اهالی خانه روز و شب مشغول تماشای فیلم های پورنو و غیر اخلاقی هستند ، پس به این ترتیب دیگر مسئله یک مسئله شخصی نیست و باید قلم پای همگی شان را شکست.

مغازه هایی که لباس های خارج از ضوابط شرعی می فروشند باید پلمب شوند چون ثابت شده است که هیچ کس این لباس ها را برای بهره بری شخصی نمیخرد . هیچ زنی برای استفاده در جمع محارم چنین لباس هایی نمیخرد بلکه همه برای خود نمایی و اشاعه فساد چنین لباس هایی خریداری میکنند و همانطور که گفته شد دیفالت مردم ایران چنین است پس در نتیجه خرید چنین لباس هایی نیز اصلا اهداف فردی و شخصی در بر ندارد و صرفا برای بر هم زدن نظم عمومی است.

نتیجه اینکه با کمی تامل میشود پی برد که خانه حریم شخصی نیست ، خودرو حریم شخصی نیست و وسایل فردی نیز به هیچ عنوان شخصی نیستند و گویا تنها جایی که شاید ، شاید شما به حال خود رها میشوید و حریم شخصی تان محسوب میشود زبانم لال و انشاءالله که سالها زنده باشید ، درون قبر و زیر خاک سرد گورستان است.

Doch sie hausarbeithilfe.com/doktorarbeit-schreiben-lassen/ wird auch als schmerzlich empfunden, weil man sich vom ziel noch so weit entfernt fhlt.
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Skyscraper large